1/8C24-P60-I10-DAR
Артикул производителя:
1/8C24-P60-I10-DAR
Краткое описание:
DC DC CONVERTER 125V 60W
Control Features :
Enable, Active High
Current - Output (Max) :
480mA
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 65°C
Power (Watts) :
60 W
Size / Dimension :
4.50" L x 4.00" W x 1.06" H (114.3mm x 101.6mm x 27.0mm)
Voltage - Input (Max) :
30V
Voltage - Input (Min) :
23V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
125V