1/8A12-P4-F-M-H
Артикул производителя:
1/8A12-P4-F-M-H
Производитель/Бренд:
Advanced Energy
Краткое описание:
DC DC CONVERTER 125V 15W
Производитель :
Advanced Energy
Категория товара :
DC DC Converters
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE, cURus
Control Features :
Enable, Active High
Current - Output (Max) :
32mA
Efficiency :
Features :
Heat Sink
Mounting Type :
Through Hole
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 65°C
Package / Case :
11-DIP Module
Power (Watts) :
15 W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
3.73" L x 1.53" W x 1.20" H (94.8mm x 38.9mm x 30.5mm)
Standard Number :
60950-1; 62368-1
Supplier Device Package :
Type :
High Voltage - Non-Isolated Module
Voltage - Input (Max) :
16V
Voltage - Input (Min) :
11V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
125V