2.5V12-N0.8-EI-W
- Артикул производителя:
- 2.5V12-N0.8-EI-W
- Производитель/Бренд:
- Advanced Energy
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 2500V 800MW
- Производитель :
- Advanced Energy
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cUL, cURus, UL
- Control Features :
- Enable, Active Low
- Current - Output (Max) :
- 320µA
- Efficiency :
- Features :
- Adjustable Output
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 65°C
- Package / Case :
- 9-SIP Module
- Power (Watts) :
- 800 mW
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.81" L x 0.47" W x 0.98" H (46.0mm x 12.0mm x 25.0mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- High Voltage - Non-Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 13V
- Voltage - Input (Min) :
- 11V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 2500V