2.5V12-N0.8-W
- Артикул производителя:
- 2.5V12-N0.8-W
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 2500V 800MW
- Control Features :
- Enable, Active Low
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 65°C
- Power (Watts) :
- 800 mW
- Size / Dimension :
- 1.81" L x 0.47" W x 0.98" H (46.0mm x 12.0mm x 25.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 13V
- Voltage - Input (Min) :
- 11V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 2500V