MPM24-300PSI
- Артикул производителя:
- MPM24-300PSI
- Производитель/Бренд:
- Advanced Energy
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 50-300V 15W
- Производитель :
- Advanced Energy
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE
- Control Features :
- Enable, Active High
- Current - Output (Max) :
- 5mA
- Efficiency :
- Features :
- Adjustable Output
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 60°C
- Package / Case :
- 4-DIP Module
- Power (Watts) :
- 15 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.55" L x 1.55" W x 0.85" H (39.4mm x 39.4mm x 21.6mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- High Voltage - Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 24V
- Voltage - Input (Min) :
- 4V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 50 ~ 300V