V300B48C250BL2
- Артикул производителя:
- V300B48C250BL2
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 48V 250W
- Current - Output (Max) :
- 5.21A
- Efficiency :
- 89%
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 100°C
- Package / Case :
- 9-DIP Module
- Power (Watts) :
- 250 W
- Size / Dimension :
- 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 375V
- Voltage - Input (Min) :
- 180V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 48V