AIH40A300-NTL
- Артикул производителя:
- AIH40A300-NTL
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 5V 250W
- Current - Output (Max) :
- 40A
- Efficiency :
- 88%
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 100°C
- Power (Watts) :
- 250 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 2.40" L x 2.30" W x 0.55" H (61.0mm x 58.4mm x 14.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 420V
- Voltage - Input (Min) :
- 250V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V