110IMY15-12-12-8G
- Артикул производителя:
- 110IMY15-12-12-8G
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 12V 12V 15W
- Current - Output (Max) :
- 700mA, 700mA
- Efficiency :
- 87%
- Features :
- OTP, OVP, SCP, UVLO
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 17-DIP Module, 9 Leads
- Power (Watts) :
- 15 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.60" W x 0.41" H (50.8mm x 40.6mm x 10.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 150V
- Voltage - Input (Min) :
- 50V
- Voltage - Isolation :
- 4.2 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V
- Voltage - Output 2 :
- 12V