40IMX35D12D12-8G
- Артикул производителя:
- 40IMX35D12D12-8G
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 12V 12V 12V 35W
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Current - Output (Max) :
- 700mA, 700mA, 700mA
- Efficiency :
- 88%
- Number of Outputs :
- 4
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 19-DIP Module, 17 Leads
- Power (Watts) :
- 35 W
- Size / Dimension :
- 3.00" L x 2.50" W x 0.41" H (76.2mm x 63.5mm x 10.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.2 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V
- Voltage - Output 2 :
- 12V
- Voltage - Output 3 :
- 12V