20IMX35D05D05-8G
- Артикул производителя:
- 20IMX35D05D05-8G
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 5V 5V 5V 35W
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Current - Output (Max) :
- 1.35A, 1.35A, 1.35A
- Efficiency :
- 86%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
- Number of Outputs :
- 4
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 19-DIP Module
- Power (Watts) :
- 35 W
- Size / Dimension :
- 3.00" L x 2.50" W x 0.41" H (76.2mm x 63.5mm x 10.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.2 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V
- Voltage - Output 2 :
- 5V
- Voltage - Output 3 :
- 5V