MGDDI-20-R-I
- Артикул производителя:
- MGDDI-20-R-I
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 24V 24V 20W
- Current - Output (Max) :
- 425mA, 425mA
- Efficiency :
- 90%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Package / Case :
- 16-DIP Module
- Power (Watts) :
- 20 W
- Size / Dimension :
- 1.58" L x 1.03" W x 0.50" H (40.1mm x 26.1mm x 12.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 160V
- Voltage - Input (Min) :
- 12V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V
- Voltage - Output 2 :
- 24V