DHS50A24-T
- Артикул производителя:
- DHS50A24-T
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 24V 50W
- Current - Output (Max) :
- 2.1A
- Efficiency :
- 86%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 50 W
- Size / Dimension :
- 2.30" L x 1.47" W x 0.50" H (58.4mm x 37.3mm x 12.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 160V
- Voltage - Input (Min) :
- 60V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 24V