CBS50241R8
- Артикул производителя:
- CBS50241R8
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 1.8V 21W
- Current - Output (Max) :
- 11.7A
- Efficiency :
- 71%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 21 W
- Size / Dimension :
- 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 1.8V