CHS3002415-BC
- Артикул производителя:
- CHS3002415-BC
- Производитель/Бренд:
- Cosel USA, Inc.
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 15V 203W
- Производитель :
- Cosel USA, Inc.
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus, TUV
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 13.5A
- Efficiency :
- 93.5%
- Features :
- Adjustable Output, Basplate
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 8-DIP Module
- Power (Watts) :
- 203 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 2.41" L x 1.03" W x 0.56" H (61.1mm x 26.1mm x 14.3mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 250 V
- Voltage - Output 1 :
- 15V