0RQB-C5W54LG
- Артикул производителя:
- 0RQB-C5W54LG
- Производитель/Бренд:
- Bel Fuse Inc.
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 54V 162W
- Производитель :
- Bel Fuse Inc.
- Applications :
- ITE (Commercial), Railway
- Approval Agency :
- Control Features :
- Enable, Active Low
- Current - Output (Max) :
- 3A
- Efficiency :
- 91%
- Features :
- Baseplate, Remote On/Off
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 95°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 162 W
- Size / Dimension :
- 2.45" L x 1.45" W x 0.59" H (62.2mm x 36.8mm x 15.0mm)
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 154V
- Voltage - Input (Min) :
- 43V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 54V