PRM48JH480T250A00
- Артикул производителя:
- PRM48JH480T250A00
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 48V 250W
- Current - Output (Max) :
- 5.21A
- Efficiency :
- 96.7%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Module
- Power (Watts) :
- 250 W
- Size / Dimension :
- 0.87" L x 0.65" W x 0.27" H (22.0mm x 16.5mm x 6.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 55V
- Voltage - Input (Min) :
- 45V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 48V