20IMX4-12-8G
- Артикул производителя:
- 20IMX4-12-8G
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 12V 4W
- Current - Output (Max) :
- 340mA
- Efficiency :
- 82%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 24-DIP Module
- Power (Watts) :
- 4 W
- Size / Dimension :
- 1.30" L x 0.79" W x 0.34" H (33.0mm x 20.1mm x 8.6mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 8.4V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V