SFLS30481R2B
- Артикул производителя:
- SFLS30481R2B
- Производитель/Бренд:
- Cosel USA, Inc.
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 1.2V 14W
- Производитель :
- Cosel USA, Inc.
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 12A
- Efficiency :
- 84%
- Features :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 18-SMD Module, 15 Leads
- Power (Watts) :
- 14 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.62" L x 1.43" W x 0.17" H (41.2mm x 36.2mm x 4.4mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 76V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 1.2V