TON 15-4813WISM
Артикул производителя:
TON 15-4813WISM
Производитель/Бренд:
Traco Power
Краткое описание:
DC DC CONVERTER 15V 15W
Производитель :
Traco Power
Категория товара :
DC DC Converters
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
Control Features :
Current - Output (Max) :
1A
Efficiency :
86%
Features :
Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Package / Case :
6-SMD Module
Power (Watts) :
15 W
Product Status :
Not For New Designs
Size / Dimension :
1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm)
Standard Number :
Supplier Device Package :
Type :
Isolated Module
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
2.25 kV
Voltage - Output 1 :
15V