URB1D24YMD-6WHR3
- Артикул производителя:
- URB1D24YMD-6WHR3
- Current - Output (Max) :
- 250mA
- Efficiency :
- 86%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 6 W
- Size / Dimension :
- 1.00" L x 1.00" W x 0.64" H (25.4mm x 25.4mm x 16.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 160V
- Voltage - Input (Min) :
- 40V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V