IRS-15/3-Q12P-C
- Артикул производителя:
- IRS-15/3-Q12P-C
- Производитель/Бренд:
- Murata Power Solutions Inc.
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 15V 50W
- Производитель :
- Murata Power Solutions Inc.
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- cURus
- Control Features :
- Enable, Active High
- Current - Output (Max) :
- 3.3A
- Efficiency :
- 91%
- Features :
- Adjustable Output, Remote On/Off
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- Sixteenth Brick
- Power (Watts) :
- 50 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.44" L x 1.04" W x 0.50" H (36.5mm x 26.3mm x 12.7mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Sixteenth Brick
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 2.828 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V