SFLS10481R5B
- Артикул производителя:
- SFLS10481R5B
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 1.5V 5.25W
- Current - Output (Max) :
- 3.5A
- Efficiency :
- 80%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 5.25 W
- Size / Dimension :
- 1.52" L x 0.88" W x 0.17" H (38.7mm x 22.4mm x 4.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 76V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 1.5V