SFLS10481R2B
- Артикул производителя:
- SFLS10481R2B
- Производитель/Бренд:
- Cosel USA, Inc.
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 1.2V 4.2W
- Производитель :
- Cosel USA, Inc.
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 3.5A
- Efficiency :
- 79%
- Features :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 18-SMD Module, 15 Leads
- Power (Watts) :
- 4.2 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.52" L x 0.88" W x 0.17" H (38.7mm x 22.4mm x 4.2mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 76V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 1.2V