BPM15-120-Q48N-C
- Артикул производителя:
- BPM15-120-Q48N-C
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 15W
- Control Features :
- Enable, Active Low
- Current - Output (Max) :
- 625mA, 625mA
- Efficiency :
- 85%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 15 W
- Product Status :
- Last Time Buy
- Size / Dimension :
- 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.6 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V