EC4AW-48D15H6
- Артикул производителя:
- EC4AW-48D15H6
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 6W
- Approval Agency :
- CE
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 200mA, 200mA
- Efficiency :
- 84%
- Features :
- SCP, UVLO
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (With Derating)
- Package / Case :
- 24-DIP Module, 8 Leads
- Power (Watts) :
- 6 W
- Size / Dimension :
- 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2 mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 72V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 6 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V