MGJ6Q05P24MC-R13
- Артикул производителя:
- MGJ6Q05P24MC-R13
- Производитель/Бренд:
- Murata Power Solutions Inc.
- Краткое описание:
- DC DC CNVRTR 24V 24V 24V 24V 6W
- Производитель :
- Murata Power Solutions Inc.
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 42mA, 42mA, 42mA, 125mA
- Efficiency :
- 79.5%
- Features :
- Remote On/Off
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 4
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (With Derating)
- Package / Case :
- 11-SMD Module
- Power (Watts) :
- 6 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.74" L x 0.89" W x 0.56" H (44.1mm x 22.6mm x 14.1mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 9V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Isolation :
- 5.7 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V
- Voltage - Output 2 :
- 24V
- Voltage - Output 3 :
- 24V
- Voltage - Output 4 :
- 24V