SUCW1R51215BP
- Артикул производителя:
- SUCW1R51215BP
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 1.5W
- Current - Output (Max) :
- 50mA, 50mA
- Efficiency :
- 73%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 1.5 W
- Size / Dimension :
- 0.88" L x 0.50" W x 0.28" H (22.4mm x 12.7mm x 7.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 18V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 500 V
- Voltage - Output 1 :
- 15V