EC4A12HM
- Артикул производителя:
- EC4A12HM
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 12V 5.6W
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 470mA
- Efficiency :
- 84%
- Features :
- SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 71°C
- Package / Case :
- 24-DIP Module, 14 Leads
- Power (Watts) :
- 5.6 W
- Size / Dimension :
- 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V