MGJ6D241505WMC-R13
- Артикул производителя:
- MGJ6D241505WMC-R13
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 15V -5V 6W
- Current - Output (Max) :
- 300mA, 300mA
- Efficiency :
- 81.5%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 6 W
- Size / Dimension :
- 1.81" L x 1.09" W x 0.36" H (46.0mm x 27.8mm x 9.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 10.2 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V