VIBLSD1-S24-S15-DIP
- Артикул производителя:
- VIBLSD1-S24-S15-DIP
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 15V 1W
- Current - Output (Max) :
- 67mA
- Efficiency :
- 73%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 14-DIP Module (300 mil, 5 Leads)
- Power (Watts) :
- 1 W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 0.80" L x 0.39" W x 0.26" H (20.4mm x 10.0mm x 6.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 25.2V
- Voltage - Input (Min) :
- 22.8V
- Voltage - Isolation :
- 1 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V