K7815W-500R3
- Артикул производителя:
- K7815W-500R3
- Краткое описание:
- DC/DC CONVERTER 15V
- Approval Agency :
- CE, UKCA
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 500mA, 150mA
- Efficiency :
- 95%
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Size / Dimension :
- 0.45" L x 0.35" W x 0.69" H (11.5mm x 9.0mm x 17.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 21V, 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 8V, 19V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 15V