RP180H-11024SRW/N-HC
- Артикул производителя:
- RP180H-11024SRW/N-HC
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 24V 180W
- Applications :
- ITE (Commercial), Railway
- Current - Output (Max) :
- 7.5A
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 115°C (With Derating)
- Package / Case :
- Half Brick
- Power (Watts) :
- 180 W
- Size / Dimension :
- 2.40" L x 2.28" W x 0.95" H (61.0mm x 57.9mm x 24.1mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Half Brick
- Voltage - Input (Max) :
- 160V
- Voltage - Input (Min) :
- 43V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V