RP120Q-2448SRW/N-HC
- Артикул производителя:
- RP120Q-2448SRW/N-HC
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 48V 120W
- Applications :
- ITE (Commercial), Railway
- Current - Output (Max) :
- 2.5A
- Efficiency :
- 88%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (With Derating)
- Package / Case :
- Quarter Brick
- Power (Watts) :
- 120 W
- Size / Dimension :
- 2.28" L x 1.45" W x 0.74" H (57.9mm x 36.8mm x 18.8mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Quarter Brick
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 48V