RP100H-11012SRW/P-HC
Артикул производителя:
RP100H-11012SRW/P-HC
Краткое описание:
DC DC CONVERTER 12V 100W
Current - Output (Max) :
8.4A
Efficiency :
90%
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C (With Derating)
Power (Watts) :
100 W
Size / Dimension :
2.40" L x 2.28" W x 0.95" H (61.0mm x 57.9mm x 24.1mm)
Voltage - Input (Max) :
160V
Voltage - Input (Min) :
43V
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output 1 :
12V