AM75QB-4805SH22-NZ-192
- Артикул производителя:
- AM75QB-4805SH22-NZ-192
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 5V 75W
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 15A
- Efficiency :
- 91%
- Features :
- Remote On/Off
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 75 W
- Size / Dimension :
- 2.43" L x 1.58" W x 0.50" H (61.8mm x 40.2mm x 12.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V