AM20CWR-11012DZK
- Артикул производителя:
- AM20CWR-11012DZK
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 20W
- Approval Agency :
- CE
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 833mA, 833mA
- Efficiency :
- 87%
- Features :
- Heat Sink, Remote On/Off
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Package / Case :
- Power (Watts) :
- 20 W
- Size / Dimension :
- 1.09" L x 1.09" W x 0.65" H (27.6mm x 27.6mm x 16.4mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 176V
- Voltage - Input (Min) :
- 42V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- -12 ~ 12V