QPS4050N040N25
- Артикул производителя:
- QPS4050N040N25
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 5V 200W
- Current - Output (Max) :
- 40A
- Efficiency :
- 92%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 200 W
- Product Status :
- Last Time Buy
- Size / Dimension :
- 2.29" L x 1.46" W x 0.39" H (58.2mm x 37.1mm x 9.9mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V