QPS4018N065N25
- Артикул производителя:
- QPS4018N065N25
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 1.8V 117W
- Current - Output (Max) :
- 65A
- Efficiency :
- 89%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 117 W
- Product Status :
- Last Time Buy
- Size / Dimension :
- 2.28" L x 1.45" W x 0.40" H (57.9mm x 36.8mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 1.8V