RP30-483.3SFW-HC
Артикул производителя:
RP30-483.3SFW-HC
Краткое описание:
DC DC CONVERTER 3.3V 30W
Control Features :
Enable, Active High
Current - Output (Max) :
7.5A
Efficiency :
86%
Features :
Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
6-DIP Module
Power (Watts) :
30 W
Size / Dimension :
2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
1.6 kV
Voltage - Output 1 :
3.3V