AM30CW-2412DZ
- Артикул производителя:
- AM30CW-2412DZ
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 30W
- Approval Agency :
- CE, cULus, cURus
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 1.25A, 1.25A
- Efficiency :
- 89%
- Features :
- Adjustable Output, Remote On/Off
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 6-DIP Module
- Power (Watts) :
- 30 W
- Size / Dimension :
- 1.00" L x 1.00" W x 0.43" H (25.4mm x 25.4mm x 10.9mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.6 kV
- Voltage - Output 1 :
- -12 ~ 12V