RP20-11015DFR/P-HC
- Артикул производителя:
- RP20-11015DFR/P-HC
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 20W
- Applications :
- ITE (Commercial), Railway
- Approval Agency :
- Control Features :
- Enable, Active High
- Current - Output (Max) :
- 667mA, 667mA
- Efficiency :
- 89%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 79°C
- Package / Case :
- 6-DIP Module
- Power (Watts) :
- 20 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.00" W x 0.66" H (50.8mm x 25.4mm x 16.8mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 160V
- Voltage - Input (Min) :
- 43V
- Voltage - Isolation :
- 1.6 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V