QBE4120N067N76
- Артикул производителя:
- QBE4120N067N76
- Производитель/Бренд:
- NetPower
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 12V 804W
- Производитель :
- NetPower
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Control Features :
- Enable, Active Low
- Current - Output (Max) :
- 67A
- Efficiency :
- 95.5%
- Features :
- Baseplate, Remote On/Off
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Quarter Brick
- Power (Watts) :
- 804 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 2.29" L x 1.46" W x 0.50" H (58.2mm x 37.1mm x 12.7mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Quarter Brick
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 60V
- Voltage - Input (Min) :
- 40V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V