RP20-4815SFW/N-HC
- Артикул производителя:
- RP20-4815SFW/N-HC
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 15V 20W
- Control Features :
- Enable, Active Low
- Current - Output (Max) :
- 1.33A
- Efficiency :
- 86%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 63°C
- Power (Watts) :
- 20 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.6 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V