QPS3120N019N25W
- Артикул производителя:
- QPS3120N019N25W
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 12V 228W
- Current - Output (Max) :
- 19A
- Efficiency :
- 93.5%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 228 W
- Size / Dimension :
- 2.28" L x 1.45" W x 0.41" H (57.9mm x 36.8mm x 10.4mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V