QPS3150N013N25W
- Артикул производителя:
- QPS3150N013N25W
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 15V 195W
- Current - Output (Max) :
- 13A
- Efficiency :
- 93.5%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 195 W
- Size / Dimension :
- 2.29" L x 1.46" W x 0.40" H (58.2mm x 37.1mm x 10.1mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V