AM20C-4812DZ
- Артикул производителя:
- AM20C-4812DZ
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 20W
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 833mA, 833mA
- Efficiency :
- 89%
- Features :
- Adjustable Output, Remote On/Off
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 75°C
- Package / Case :
- Power (Watts) :
- 20 W
- Size / Dimension :
- 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.4mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 1.6 kV
- Voltage - Output 1 :
- -12 ~ 12V