RP10-483.3SEW/M2-HC
Артикул производителя:
RP10-483.3SEW/M2-HC
Краткое описание:
DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Current - Output (Max) :
2A
Efficiency :
79%
Features :
OCP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
10 W
Size / Dimension :
2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
1.6 kV
Voltage - Output 1 :
3.3V