EBE4120N022N76
- Артикул производителя:
- EBE4120N022N76
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 12V 264W
- Current - Output (Max) :
- 22A
- Efficiency :
- 95%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 264 W
- Size / Dimension :
- 2.30" L x 0.90" W x 0.50" H (58.4mm x 22.8mm x 12.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V