RP10-4824SAW/N-HC
Артикул производителя:
RP10-4824SAW/N-HC
Краткое описание:
DC DC CONVERTER 24V 10W
Approval Agency :
cURus, EAC
Control Features :
Enable, Active Low
Current - Output (Max) :
416mA
Efficiency :
90%
Features :
Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO
Operating Temperature :
-40°C ~ 81°C
Power (Watts) :
10 W
Size / Dimension :
1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
1.6 kV
Voltage - Output 1 :
24V