RDDW20UW-15
- Артикул производителя:
- RDDW20UW-15
- Производитель/Бренд:
- MEAN WELL USA Inc.
- Краткое описание:
- DC/DC MODULE 20W,I/P:8.5-160VDCO
- Производитель :
- MEAN WELL USA Inc.
- Applications :
- ITE (Commercial), Railway
- Approval Agency :
- CE, cURus, EAC, UL
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 667mA, 667mA
- Efficiency :
- 89%
- Features :
- Remote On/Off
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 95°C (With Derating)
- Package / Case :
- 6-DIP Module
- Power (Watts) :
- 20 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 160V
- Voltage - Input (Min) :
- 8.5V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V